SC APC Huawei EG8141A5 GPON ONU ONT 5dBi 1GE+3FE+1TEL+USB +wifi 2.4 G HGU router Wifi modem

Nowy

zł100.08

W magazynie

SC APC Huawei EG8141A5 GPON ONU ONT 5dBi 1GE+3FE+1TEL+USB +wifi 2.4 G HGU router Wifi modem

Ogólne informacje:

EchoLife EG8141A5, optyczny sieciowy terminal (ONT), jest dobrym domowym bramą w rozwiązaniu Huawei FTTH.Z pomocą technologii GPON przez сверхширокополосный dostęp dla użytkowników domowych i użytkowników SOHO.TheEG8141A5 zapewnia porty 1* POTS porty 1*GE+3* FE z automatyczną adaptacją i port Ethernet Wi-Fi 2.4 G. EG8141A5features high-performance forwarding capabilities to provide excellent experience with VoIP, Internet and HD video services.W ten sposób, EG8141A5 zapewnia idealne śmiertelnie rozwiązanie i zorientowane na przyszłość serwisowe możliwości wsparcia wdrażania FTTH.

Specyfikacja:

Pon

GPON

Interfejs optyczny

Interfejs SC/APC

Klasa W+

JEDEN

1POTS+1GE+3FE+2.4 G Wi-Fi

Standard Wi-Fi

2,4 Ghz: 2 x 2 MIMO 802.11 b/g/n

Poziom wzmocnienia anteny

5dBi

Wymiary(Szerokość×Głębokość×Wysokość)

30 mm x 152 mm x 105 mm

Źródło zasilania

Zasilanie: 11–14V dc, 1A

Moc wejściowa: 100-240 v ac, 50/60 Hz

Temperatura i wilgotność pracy

Od 0℃ do 40℃

Od 5% do 95%, bez kondensacji

Chłodzenie

Pasywne chłodzenie

Maksymalna liczba studiujących adresów MAC

1024

Możliwość przekazywania L2

Przekazywanie pakietów dowolnej długości na wifi prędkość

Możliwość wysyłki IPv4 L3

1,3 Gb/s z pakietami dowolnej długości w dół w kierunku

1 Gb/s z pakietami dowolnej długości w trendzie kierunku

Możliwość przekazywania IPv6 L3

1,3 Gb/s z pakietami dowolnej długości w dół w kierunku

1 Gb/s z pakietami dowolnej długości w trendzie kierunku

Metoda ustawienia

NMS, Web lub TR069

Protokół głosowy

SIP i H. 248

Tagi: router ftth, ont, gpon onu, wifi zte f660, gpon ont, huawei gpon olt, cześć, onu, apc kabel, router wifi gpon

Typ Włókna Tryb Single
Typ Złącza SC/APC
Numer Modelu Huawei EG8141A5 SC APC gpon ont router
Port Interfejsu SC APC
Porty 1GE+3FE+1tel+1USB +wifi
Zasilacz UE AU USA WIELKA BRYTANIA
Firmware English
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Kompatybilny Huawei
marka Уоуфун
XPON gpon

Napisz opinię

SC APC Huawei EG8141A5 GPON ONU ONT 5dBi 1GE+3FE+1TEL+USB +wifi 2.4 G HGU router Wifi modem

SC APC Huawei EG8141A5 GPON ONU ONT 5dBi 1GE+3FE+1TEL+USB +wifi 2.4 G HGU router Wifi modem

SC APC Huawei EG8141A5 GPON ONU ONT 5dBi 1GE+3FE+1TEL+USB +wifi 2.4 G HGU router Wifi modem Ogólne informacje: EchoLife EG8141A5, optyczny sieciowy terminal (ONT), jest dobrym domowym bramą w rozwiązaniu Huawei FTTH.Z pomocą technologii GPON przez сверхширокополосный dostęp dla użytkowników domowych i użytkowników SOHO.TheEG8141A5

Pokrewne produkty